Спецпроекти
Корисні посилання

На главную страницу »
 версія для друку

20 квітня 2013 року пройшли фінальні зустрічі між учасниками Турніру на Кубок "Української біржі". Володарем головного призу стала Збірна Concorde Capital.

Ігровий день розпочався із зустрічі двох команд: Збірної Комісія United і командою Horizon Capital. Учасники показали швидкий атакуючий футбол, в якому головним "козирем" виступила фізична підготовка гравців. Більш підготовленими були представники Збірної Комісія United, які перемогли з рахунком 4:2 і посіли 5-е місце.

Матч за 5-6 місця Horizon Capital – Збірна Комісія United 2:5

Наступними на полі спорткомплексу НУХТ вийшли представники Збірної Dragon Asset Management і команди Комісія Central. Нагадаємо, минулого року ці команди зустрічалися на стадії 1/4, і тоді у впертій боротьбі переможець визначився лише в серії післяматчевих пенальті. Судячи з настрою гравців і ходу першої половини матчу, легкої прогулянки не варто було очікувати і цього разу. Однак, 2 голи Комісії Central в кінці першого тайму звели всі старання "драконів" нанівець. Гравці держрегулятора вже не раз доводили своє вміння ефективно оборонятися, що вони ще раз продемонстрували в другому таймі гри. Таким чином, Комісія Central другий рік поспіль стали бронзовими призерами Турніру на Кубок "Української біржі".

Матч за 3-4 місця Збірна Dragon Asset Management – Комісія Central 0:2

Цього року у фіналі зустрілися фаворит турніру Збірна Concorde Capital і головне відкриття турніру Збірна UX ART. Торішні чемпіони, гравці "конкорду", почали зустріч масованими атаками і повним домінуванням у перші хвилини. Збірна UX ART змогла стримати натиск і, здавалося, обрана оборонна стратегія гри команди може принести свої плоди. Однак вже на 11 хвилині зустрічі Збірна Concorde Capital вийшла вперед. До кінця першого тайму "червоні" так і не змогли переломити хід гри – "конкорд" просто не впускав суперника на свою половину.

Другий тайм пройшов вже під акомпанемент контратак обох сторін: технічні розіграші, постійний пресинг, швидка гра в пас, відчайдушні ривки форвардів і не менш надійні оборонні дії. Удача посміхнулася Збірній UX ART двічі: спочатку вони забили відповідний гол у контратаці, а потім капітан Збірної Concorde Capital не реалізував пенальті. У результаті, в основний час переможець так і не визначився.

Потім настав час післяматчевих пенальті. За правилами міні-футболу, обов’язковими для пробиття є 3 підходи до м’яча. Вболівальники встигли побачити лише 2 пенальті, так як вдала гра голкіпера і польових гравців Збірної Concorde Capital вирішила результат зустрічі. Нічия за підсумками основного часу і 2:0 по пенальті зробили Збірну Concorde Capital дворазовим чемпіоном Турніру на Кубок "Української біржі".

Матч за 1-2 місця Збірна UX ART – Збірна Concorde Capital 1:1 (0:2)

Кращим бомбардиром турніру став Герус Андрій (Збірна Concorde Capital)

Турнірне становище команд-учасниць:

1 місце – Збірна Concorde Capital
2 місце – Збірна UX ART
3 місце – Комісія Central
Учасники: Збірна Dragon Asset Management, Збірна Комісія United, Horizon Capital

Фотозвіт

Дякуємо всім! До зустрічі в наступному році!

Всі новини
26.04.13 Міжнародний форум корпоративних секретарів "Одеса-2013", 24-25 травня 2013 р.
25.04.13 Створення Робочої групи
25.04.13 Аукціон Фонду державного майна України
25.04.13 Навчальний курс "Скальпінг ф’ючерса UX" від школи трейдингу А-Лаб, 15 травня – 7 червня 2013 року
25.04.13 Ігор Мазепа обраний Головою Біржової ради "Української біржі"
24.04.13 Відбулися фінальні ігри футбольного турніру на Кубок "Української біржі" сезону 2013 року
24.04.13 До торгів допущені інвестиційні сертифікати
23.04.13 Новий навчальний курс від 4TRADERS "Заробляй гроші на фондовій біржі!", 13-24 травня 2013
23.04.13 Встановлено заборону на проведення операцій з акціями ПАТ "Донецький рудоремонтний завод" і ПАТ "Черкаська ТЕЦ"