Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Субота, 06.07.2024 23:17
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Понедельник, 23 апреля 2012

Аналітичний огляд ринку

КІНТО
Прогнозируемое настроение рынка: Нейтрально
Индекс UX по итогам дня: 1398,12-1,81%

Минулий тиждень світові ринки завершили зростанням після двотижневої корекції напередодні. Індекс S&P500 зріс на 0,6% до рівня 1380. Підйом ринків був зумовлений деяким полегшенням ситуації навколо Іспанії після двох достатньо сильних аукціонів
з продажу коротких і довгих облігацій та непоганими корпо-ративними звітностями американських компаній за 1 кв. (з 94 компаній індексу S&P 500, які вже відзвітували, 85% перевершили прогнози аналітиків). Разом з тим, зростання ринків носило стриманий характер за рахунок погіршення макроекономічних даних по США: більшість опублікованих на минулому тижні показників вийшли гіршими, ніж прогнозувалося. Водночас, МВФ переглянув прогноз зростання світової економіки на 2012 рік у бік збільшення – з 3,3% до 3,5%.

Власне, на цьому фоні українські акції за чотири торгових дні зуміли підскочити на 1,6%. Лідирували акції Концерну Стирол (+7%), Центренерго (+4%), Мотор Січі (+3,4%), Донбасенерго (+2%), Стаханівського ВБЗ (+1,8%). Не підтримали загальний тренд Укрсоцбанк (-1,1%) та ЄМЗ (-0,6%).

На вихідних відбулася зустріч міністрів фінансів країн G20, на якій лідери досягли принципової згоди на збільшення ресурсів МВФ за рахунок додаткових внесків на $430 млрд. Так, ЄС пообіцяв виділити €200 млрд., Японія пообіцяла надати $60 млрд., Саудівська Аравія – $15 млрд., Росія – $10 млрд. тощо. Разом з тим, деякі країни, що розвиваються висунули умови щодо домовленості, бажаючи отримати більше уваги від МВФ в обмін на ресурси.

Ця позитивна новина сьогодні зранку доповнилася незначним покращенням промислової активності Китаю. Згідно з попередніми даними індексу HSBC-PMI, показник активності зріс з 48,3 у березні до 49,1 у квітні. Тим не менше, вже 6-й місяць поспіль індекс залишається нижче рівня 50, який символізує лінію нульового зростання.

Підтвердженням охолодження економіки Китаю стали й дані по прибуткам китайських компаній у 1 кв. Так, 63% корпорацій, які відзвітували, показали зниження прибутків або збитки. При цьому, у офіційних підрахунках зазначається, що доходи компаній за квартал зросли на 10% р/р, тож основним чинником зниження прибутків є падіння прибутковості бізнесу. До речі, чималу роль у цьому процесі відіграє ручне регулювання цін державою. Намагання забезпечити низьку інфляцію адміністративним шляхом призводить до низької рентабельності корпоративного сектору, а це, у свою чергу, зумовлює негативну динаміку на фондовому ринку (-30% з піку 2009 року) і достатньо низькі мультиплікатори.

Сьогоднішній день ринки почали на помірно негативній території всупереч начебто непоганим даним. Надалі очікується публікація попередніх індексів PMI по Європі та більш важливі події та дані у середу (засідання ФРС США) та п’ятницю (ВВП по США за 1 кв.). Ми очікуємо, що наш ринок продовжуватиме передувати у вузькому ренджі 1380-1430, де він залишався протягом останніх тижнів.




Настроение рынка на 23 апреля 2012
Падение
11 2
Рост
Комментарии и премаркет этого дня:
Комментарии к закрытию рынкаПадение
Аналитический департамент SORTIS
Обзор рынка акций перед открытием
Аналитический департамент SORTIS
Ежедневный обзорРост
ИК Велес Капитал Украина
ПремаркетПадение
Инвестиционная группа ІТТ
Premarket: в ожидании очередной спокойной сессииПадение
Вячеслав Орлюк, руководитель направления по работе с VIP-клиентами Dragon Capital
Обзор фондового рынкаПадение
ИК ИФГ КАПИТАЛ
Брифинг: Китай вновь задает тон
Павел Ильяшенко, стратег Astrum Capital
Откроемся снижениемПадение
Сергей Доценко, аналитик "Gainsfort online"
Комментарии к открытию рынкаПадение
ООО "Восточно-Крымская фондовая компания"


Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду