Індекс УБ в п’ятницю підріс на 1,6%. В цілому ж індикатор продовжує рухатись в боковому каналі, здійснюючи значні коливання одну торгову сесію рухаючись вгору, наступну - донизу. Фондовий ринок України не має зараз значних драйверів для руху, будь то новини в середині країни, чи суттєвий рух на зовнішніх ринках, з якими він корелює. Композитний доларовий фондовий індекс країн, які розвиваються, MSCI EM, п’ять останніх торгових днів, а з сьогоднішнім ранком і шість (точніше п’ять з «хвостиком»), змінюється за день в межах 0,01%- 0,26%, слабко рухаючись то вверх, то вниз.
Фондові індекси західних бірж та Японії перебувають коло історичних або багаторічних максимумів. Рух там теж незначний. В п’ятницю основні американські фондові індекси підросли від 0,61% до 0,86%. Панєвропейський фондовий індекс STOXX Europe 600 того ж дня додав 0,23%, знову досягши чергового максимуму з 2007 року.
На світових фінансових ринках обговорюють тимчасове рішення по Греції, яке дає сторонам додаткових чотири місяці для подальших переговорів стосовно умов продовження допомоги країні 19 країнами Єврозони. На цьому фоні ф’ючерси на європейські фондові індекси зранку суттєво підростають, що створює позитивний фон для українського фондового ринку.
Виходячи з такої диспозиції, на українському ринку варто очікувати продовження того ж таки бокового тренду зі слабким тяжінням вверх. Виходячи з динаміки коливань, ринку саме сьогодні більш імовірний невеликий рух вниз. Хоча, оскільки, наразі, по закриттю ринку в п’ятницю індекс перебуває близько до середини торгового діапазону, який склався протягом останніх днів, продовження п’ятничного руху вверх до верхньої границі бокового каналу принаймні зранку також зовсім не виключено і є досить імовірним.
· сайт "КІНТО"
· тел. (044) 390-57-60