Індекс УБ за вчорашню торгову сесію втратив 1,6%. Це важливий з технічної точки зору момент. Адже торги закінчились при значенні індексу УБ близькому до найнижчого значення індексу досягнутого в ході торгів протягом останнього тижня і помітно нижче останніх значень закриття. Таким чином на місячному графіку чітко позначився тренд до зниження. Якщо на початку сьогоднішньої сесії продовжиться рух індексу вниз, або ж сьогоднішні торги закінчаться зниженням – шанси на продовження просадки індикатору УБ і в цілому цін акцій українських емітентів, акції яких торгуються на українському фондовому ринку, - досить значні.
Основні європейські та американські фондові індекси закінчили вчорашній день в плюсі. Широкі фондові індекси Європи STOXX Europe 600 та США S&P 500 додали 0,4% та 0,3% відповідно. Індекс S&P 500, як і індекс Dow Jones Industrial Average, оновили історичні максимуми. Композитний доларовий фондовий індекс країн, які розвиваються, MSCI Emerging Market Index втратив в понеділок 0,3%. В Європі після певної просадки фондових індикаторів останній тиждень намітився боковий тренд, в той час як в цілому на фондових ринках країн, які розвиваються, після зниження від певного локального максимуму, останні десять днів спостерігається тенденція до зростання. Цей останній тренд може надати певну підтримку українському фондовому ринку.
Сьогодні зранку ф’ючерси на європейські та американські індекс помітно додають, як і індекс MSCI EM. Сьогодні це також може надати підтримку українському фондовому ринку.
По великому рахунку на фондових ринках, як на провідних майданчиках, так і українському, продовжують бути відсутніми крупні торгові ідеї. Тож рух відбувається на незначних новинах та технічних факторах. На цьому фоні, враховуючи ситуацію на зовнішніх ринках сьогодні можна, скоріше, очікувати певного слабкого руху наверх локального українського ринку акцій.
· сайт "КІНТО"
· тел. (044) 390-57-60