Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Четвер, 04.07.2024 07:29
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Понедельник, 16 ноября 2015

Аналітичний огляд ринку

КІНТО
Прогнозируемое настроение рынка: Нейтрально
Индекс UX по итогам дня: 717,71-2,89%

Минула п’ятниця тринадцяте, дійсно став чорним днем календаря, маючи на увазі події в Парижі. Та все ж до фондового ринку.

Індекс УБ минулої п’ятниці  підріс на 0,5%. Слід відзначити, що до росту індикатору внесли вклад і ліквідні емітенти з хорошими обсягами торгів, як, наприклад, «Укрнафта», акції якої додали в цей день 1,8%. Хоча, звичайно, великі продажі акцій «Азовсталі» залишають неприємний відбиток. Та, все ж, більшість емітентів індексної корзини підросла, і не на таких вже малих, як для нинішнього часу, обсягах торгів.

Основні зовнішні ринки останнього дня минулого тижня знижувались. Зниження фондових індексів Європи та США склало трохи близько 1%. Це і не дивно, беручи до уваги те, що ринки коригуються вниз від локальних максимумів. Зараз західні фондові індекси торгуються переважно під впливом технічної корекції. Спекуляції на тему фундаментального підґрунтя денних рухів на західних біржах в переважній більшості носять характер «притягнутих за вуха» і, причому, доволі сильно.

Зараз з фундаментальної точки зору перед інвестиційною спільнотою постає питання, як на фоні переоцінки (тобто завищеної оцінки в абсолютному відношенні, по відношенню до історичних даних), наприклад, широкого фондового індексу США, S&P 500 поведе себе індикатор в наступні роки. Моделі ДДМ, побудовані на прогнозах дисконтованих дивідендів, виходячи з прогнозного росту ВВП та прибутковості корпорацій дають очевидний результат - «переоцінка», «завищена поточна оцінка». Для прогнозування росту індикатору тоді необхідно долучати коефіцієнти P/E (ціна/прибуток) та прогнозувати економічний ріст в США на найближчі роки всупереч статистиці, яка вказує на те, що через певну кількість років після економічного спаду в економіках розвинутих країн має настати інший спад. А вже далі, враховуючи, що прибутки корпорацій є складовою частиною ВВП, опираючись на ріст валового внутрішнього продукту,  можна прогнозувати ріст прибутків корпорацій. Саме на цьому будується останній вересневий прогноз фахівців банку Goldman Sachs, які очікують небувалого по протяжності 10-и річного росту економіки США, мал. 1. Тобто, необхідно продовжити ріст прибутків по часу, і продовжити без того довготривалий ріст індикатору S&P 500. Хоча при цьому варто завважити, що ріст буде, не Бог знає, яким сильним.

Що ж стосується короткострокових трейдерів та менеджерів хедж-фондів в цій ситуації то, для отримання додаткових прибутків до слабких результатів внаслідок відсутності сильного росту цін акцій, їм залишається «організувати» відносно великі коливання ринку, на яких ці невеликі додаткові прибутки можна заробити, як за рахунок дрібних трейдерів так, довгострокових інвесторів. Тож саме це, є причиною останніх сильних коливань ринку, а не якісь нові фундаментальні дані. Зараз, в останні дні,  західні фондові ринки знаходяться якраз у фазі середньострокового зниження.

Звичайно такі події, як терористичні акти в Парижі накладають свій відбиток, і поглиблюють денні спади.

Композитний доларовий фондовий індекс країн, які розвиваються, MSCI EM, минулої п’ятниці теж знизився. Зниження склало 1,5%.

Сьогодні зранку ф’ючерси на європейські та американські фондові індекси знижуються. Індекс MSCI EM втрачає ще 1%.

Сьогодні можна очікувати відносно слабкої динаміки локального ринку акцій. Прагнення росту та знаходження «бази» на Українській біржі, яке в черговий раз позначилось в останні дні, буде змагатись з негативним впливом зовнішніх ринків, та, все ще, бажанням окремих трейдерів продати частину акцій емітентів, які торгуються на місцевих біржах. Результат цього сьогодні може бути різним, як позитивним, так і негативним з приблизно рівною імовірністю.

·  сайт "КІНТО"

·  тел. (044) 390-57-60

Настроение рынка на 16 ноября 2015
Падение
2 0
Рост
Комментарии и премаркет этого дня:
Аналитический обзор рынкаПадение
Eavex Capital
Утренний комментарий 16/11
Вячеслав Орлюк, руководитель направления по работе с VIP-клиентами Dragon Capital
Премаркет
ITT Investment group


Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду