Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Четвер, 04.07.2024 05:24
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Понедельник, 15 февраля 2016

Аналітичний огляд ринку

КІНТО
Прогнозируемое настроение рынка: Рост
Индекс UX по итогам дня: 625,62+0,49%

Останнього дня минулого тижня індекс Української біржі підріс на 0,55%. Це теж щось, але відверто слабо, порівняно зі справжнім злетом того дня на світових фондових ринках, та, враховуючи технічну картину на локальному ринку акцій, – сім торгових сесій зниження до того поспіль, після чого просто напрошувався якийсь ріст. По ходу торгів індекс УБ, як і ціни індексних акцій, додавали набагато більше. В моменті індекс УБ навіть зростав на 2,5%, але по ходу торгів індикатор місцевої біржі, відображаючи і низхідну динаміку акцій, розгубив майже весь свій денний ріст. Обсяги торгів минулої п’ятниці були середніми за останній час. Шість індексних акцій закінчили торги в минулу п’ятницю з плюсом, дві – з мінусом і дві - не торгувались. Невелика позитивна динаміка локального ринку акцій в п’ятницю ще раз показує його слабкість і підкреслює втрату інтересу локальних гравців до цього ринку.

Минула п’ятниця видалась дуже позитивним днем для світових фондових ринків. Наразі лишається лише гадати – чи західні фондові ринки пройдуть уверх протягом семи-восьми торгових сесій на 4,5-5%, і далі продовжать зниження, як було в кінці січня, чи це щось набагато більше, і ріст складе порядку 12%, і продовжиться більше місяця, як було в жовтні минулого року. З точки зору історичних аналогій та фундаментальних показників, перший варіант видається більш імовірним – це було б продовження нормалізації цін акцій на фоні росту відсоткових ставок. Хоча в певних сегментах, як акції банків США, ціни акцій, імовірно, вже не заслужено низькі. Та ніхто зі сторонніх не знає справжнього «плану на гру» крупних гравців на західних фінансових ринках. Останні ж воліють їх не видавати зарані. Однак, звертає увагу на себе те, що кількість «довгих позицій» по нафті зросла до максимуму за останні вісім місяців. Все більше гравців на ринку вірять, що ціни на «чорне золото» досягли свого дна, а якщо це так, то, імовірно, і фондові ринки країн, які розвиваються, вже теж досягли свого дна і їх теж очікує ріст.

Таким чином, минулої п’ятниці загальноєвропейські індекси: широкий STOXX Europe 600 та вузький «голубих фішок», Euro Stoxx 50 підросли відповідно на 2,9% та 2,8%. Широкий фондовий індекс США S&P 500 додав впевнених 1,95%. Композитний доларовий фондовий індекс країн, які розвиваються, MSCI EM того дня знизився на 0,25%. Проте, цей індикатор «працює» з запізненням і зростає вже сьогодні.

Сьогодні зранку індекс MSCI EM додає 1,8%. Ф’ючерси на європейські та американські фондові індекси дуже впевнено зростають: американські – більш, ніж на 1%, європейські – більш, ніж на 2%, що буває дуже рідко. Японські фондові індекси зростають на 7%.

З фундаментальних новин для світових фінансових ринків. Зранку опубліковані дані по експортно-імпортним операціям Китаю в січні. Дані вийшли слабкими. Експорт з Піднебесної за січень місяць знизився на 11,2%, імпорт - на 18,8% при очікуваннях аналітиків відповідно – 1,9% та 0,8%. Хоча минулого року в січні було те саме, і показники виправились в наступних місяцях. Можливо, свій вплив на експортно-імпортні операції Китаю мали довгі свята Нового року. Тим не менш, опубліковані дані є ще одним свідоцтвом сповільнення темпів росту китайської економіки.

На цьому в цілому, якщо не брати Китай, позитивному фоні логічно очікувати позитивних торгів сьогодні і в Україні. Хоча слабкість українського фондового ринку і може навівати певні сумніви. Та все ж позитивний результат сьогоднішніх торгів на УБ, як і ріст найближчими днями бачиться, як набагато більш логічний. А там – життя покаже.

·  сайт "КІНТО"

·  тел. (044) 390-57-60

Настроение рынка на 15 февраля 2016
Падение
0 1
Рост
Комментарии и премаркет этого дня:
Аналитический обзор рынка
Eavex Capital


Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду