Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Четвер, 04.07.2024 05:23
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Вторник, 23 февраля 2016

Аналітичний огляд ринку

КІНТО
Прогнозируемое настроение рынка: Нейтрально
Индекс UX по итогам дня: 630,98+0,67%

Вчора індекс Української біржі під сам кінець торгів несподівано скоригувався вниз на 1,1%. До цього дві торгові сесії індикатор зростав, додавши відповідно 2,1% та 0,8%. Вчорашнє зниження на місцевій біржі ще не руйнує картину стабілізації та поступового відновлення локального ринку акцій. Від мінімуму 17.02.2016 у 615 пунктів індикатор УБ додав 1,8%. Мабуть, що більше зараз сказати про місцевий ринок, щось суттєве важко, окрім декількох технічних моментів. Обсяги торгів вчора на Українській біржі були невеликими, хоча і не мінімальними. Знизилось в ціні сім з десяти індексних акцій УБ.

Вчора на фондових біржах Європи та Америки був сильний ріст. Загальноєвропейський широкий фондовий індекс STOXX Europe 600 вчора додав 1,7%, широкий фондовий індекс США S&P 500 – 1,45%. Взагалі технічна картина зараз в фондовому індексі S&P 500 дуже переконлива і нагадує ріст кінця жовтня минулого року – швидкий і потужний. Технічні аналітики дивляться за рівнями опору індексу S&P 500 в діапазоні 1945-1950 пункти та наступним рівнем можливого опору у 2020 пункти. Перший позначає 50% відновлення індикатору після недавнього спаду. Вчора індекс S&P 500 закінчив торги на рівні 1945,5 пунктів. Пробиття рівня 1945-1950 пунктів уверх, на думку технічних аналітиків, означає подальший ріст індексу до рівня 2020 пунктів. На рівні 1945-1950 може знаходитись сильна лінія опору, яку подолати буде не легко.

Однак, слід також враховувати, що ситуація з жовтня минулого року на фондовому ринку США з фундаментальної точки зору змінилась в гіршу сторону. Суттєві 4% зниження прибутків корпорацій цієї країни рік до року спостерігається по даним за 4-ий квартал 2015. І дані за 1-ий квартал 2016 року, за очікуваннями аналітиків, будуть гіршими. Окремі стратеги по ринку США дещо понизили цільовий рівень S&P 500 на кінець 2016 року. Чимало трейдерів ставлять на можливість помітного зниження фондових індексів США. Однак, стратеги по ринку та економісти вважають, що ці страхи перебільшені, хоча фактори ризику присутні. Тож, ріст індексу S&P 500 до рівня середини 2015 та кінця 2015 року у 2100 пунктів в короткій перспективі, та ще й враховуючи невисокі ціни на нафту, бачиться, як малоймовірний. А це в свою чергу матиме значний вплив на динаміку торгів акціями по всьому світу. Та все ж сказане зовсім не означає, що фондові індекси Європи та США найближчими днями не додадуть ще пару-трійку відсотків.

Композитний доларовий фондовий індекс країн, які розвиваються, MSCI EM додав цього понеділка 1%. Цей індекс так само зараз перебуває на траєкторії середньострокового росту, і росту доволі непоганого. З мінімуму 21 січня 2016 індикатор MSCI EM підріс на 8,5% і після паузи першої декади лютого знову зростає. Цьому сприяло зростання цін на нафту і певні кроки уряду Китаю по стабілізації фінансового ринку країни, а також, і загальна ситуація на фондових ринках, в першу чергу американському.

Сьогодні після такого переконливого росту в останні торгові дні, ф’ючерси на європейські та американські фондові індекси незначно знижуються. Відкриття торгів в Європі обіцяє бути в негативній зоні. Це ще не означає початку середньострокової корекції цих ринків вниз. Пауза, після росту на фондових біржах західних країн протягом кількох днів, є звичайним явищем - більше того вона наступає практично завжди. Індекс MSCI EM зранку втрачає незначні 0,3%.

Фондовий ринок України демонструє останнім часом несподівану і погано передбачувану динаміку. Прикладом цього є вже згадане різке вчорашнє зниження цін місцевих акцій під сам кінець торгів. В такій ситуації трейдерам необхідно бути дуже уважними і готовими до будь-якого розвитку подій. Здається, місцевий ринок акцій мав би принаймні ще трохи відновитись, і сьогодні краще було б поставити на його ріст. Та в поточній ситуації, ще раз повторимось, необхідно буди готовим до будь-якого сценарію торгів.

·  сайт "КІНТО"

·  тел. (044) 390-57-60

Настроение рынка на 23 февраля 2016
Падение
1 0
Рост
Комментарии и премаркет этого дня:
Премаркет
ITT Investment group


Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду