Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Вівторок, 26.11.2024 12:20
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Понедельник, 7 августа 2017

Аналітичний огляд ринку

КІНТО
Прогнозируемое настроение рынка: Нейтрально
Индекс UX по итогам дня: 1141,29+0,16%

Минулої п’ятниці індекс Української біржі просів на незначних 0,3%. Технічна картина в індикаторі стала виглядати, як невелика корекція – вершина після красивого сильного підйому індексу УБ. Ріст відбувся з 17 липня на 100 пунктів з рівня 1040 до рівня 1140 пунктів або на 9,5%. Технічна картина в індексі УБ зараз дуже подібна (з невеликим часовим лагом) до графіку композитного доларового індексу країн, які розвиваються, MSCI EM, який трохи раніше після свого сильного підйому теж «намалював» вершину. Те, що індекс MSCI EM пробує сьогодні продовжити зростання після паузи, і зовсім невеликої, суто символічної, корекції дає на дію на ще деякий ріст індексу Української біржі незабаром. Адже згадані два фондових індикатори непогано корелюють – індекс УБ рухається по відношенню до індексу MSCI EM з часовим лагом.

Минулої п’ятниці дві індексні акції Української біржі зросли в ціні, дві – знизились, одна – не змінилась, чи майже не змінилась. Зміна цін індексних паперів УБ в останній робочий день минулого тижня була незначна, за виключенням акцій «Мотор Січі», ціна яких просіла на 1,3%. Зміна ціни інших не перевищила 1% в абсолютному вираженні.

Обсяги торгів індексними акціями Української біржі на ринку заявок того дня були на рівні дещо нижчому за середньоденні обсяги торгів ними за останні півроку, рік та півтора.

Минулої п’ятниці композитний доларовий індекс країн, які розвиваються, MSCI EM, підріс на 0,3% після зниження попереднього дня на 0,55%. Широкий загальноєвропейський фондовий індекс STOXX 600 минулої п’ятниці додав 0,95% і, нарешті розвернувся в ріст на фоні локального ослаблення євро. Широкий фондовий індекс США S&P 500 минулої п’ятниці додав 0,2% після втрати такої ж величини днем раніше. Індикатор знаходиться зовсім поряд зі своїм історичним максимумом. Вузький консервативний фондовий індекс США Dow Jones в останній робочий день минулого тижня восьмий торговий день поспіль закрився на своєму новому історичному максимумі.

Сьогодні зранку індекс MSCI EM зростає ще на 0,3%. Зранку ф’ючерси на європейські та американські фондові індекси несильно підростають. Згідно з IG, яка дає котирування індексів до початку біржових торгів, відразу після відкриття європейських фондових бірж європейські фондові індекси несильно зростуть.

Для світових фондових ринків і, особливо американського, основною новиною п’ятниці була публікація місячного звіту по праці. Показник створення робочих місць був кращим за очікування – 209 тис. в порівнянні зі 183 тис. очікуваних. Офіційний рівень безробіття в США знизився до 4,3% - найнижчого рівня з 2001 року. З урахуванням тих, хто перестав шукати роботу через безвір’я, показник безробіття лишився незмінним – 8,6%. Ріст заробітної плати в розрахунку на 1 робочу годину в липні 2017 року по відношенню до липня 2016 склав 2,5% (опосередковано відображає як інфляцію так і ріст реального ВВП – останнє разом зі зміною кількості відпрацьованих годин і зміною числа зайнятих).

Звіт з праці послугував приводом, чи, скоріше, додатковим аргументом для невеликого росту цін акцій в США. Одночасно дещо укріпився долар США, і це призвело до більш помітного позитивного руху в європейських акціях. Тепер очікування росту базової відсоткової ставки в США в грудні складають 50%. Хоча, по правді кажучи, найбільш авторитетні фахівці були і раніше досить впевнені в грудневому зростанні базової ставки в США.

В США серед фахівців продовжуються дискусії стосовно суттєво завищеної оцінки фондового ринку США. Хтось назвав поточні оцінки фондового ринку США, «вулканом, який спить, але готовий проснутись», говорячи про хай і не негайну, але наступну неминучу сильну негативну корекцію. Інші, як Goldman Sachs, говорять про те, що при таких оцінках ринку, як поточні, інвестиції в акції США в 99% випадках в наступні 10 років сукупно не приносили дохідності більше 10% або ж мали негативну дохідність.

Та, проте, все це про майбутнє. На сьогоднішній день ж місцевий фондовий ринок України має певні аргументи для росту. Чи переважають вони цього понеділка інші аргументи – неочевидно. Хоча, ріст на зовнішніх ринках і, особливо ріст індексу MSCI EM сьогодні зранку, дає трохи більше аргументів для росту на місцевих фондових біржах на сьогоднішній день. Обережність же витікає, в тому числі, і з того, що європейські та американський фондові ринки можуть розвернутись в негативну сторону протягом дня.

·  сайт "КІНТО"

·  тел. (044) 246-73-50

Настроение рынка на 7 августа 2017
Падение
0 1
Рост
Комментарии и премаркет этого дня:
Утренний комментарийРост
Svit Invest


Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду