Вчора індекс УБ опустився на 2,9%. Індекс демонструє в останні дні високу волатильність, при цьому мало рухаючись на більшому часовому проміжку. В цілому слабкий рух українського індикатору корелює з рухом композитного доларового фондового індексу країн, які розвиваються, MSCI EM. Індекс MSCI EM в останні дні також мало змінюється. Схоже, що після росту індексу УБ на 14% з локального мінімуму 2 лютого, учасники ринку чітко не уявляють, що робити далі. Макроекономічні дані по Україні виходять слабкими, що не сприяє росту цін акцій; особливо значимих корпоративних новин немає. Драйвером подальшого росту цін акцій може стати поступове затухання військових дій на Донбасі, проте слабкі виробничі та фінансові показники емітентів цьому руху не сприятимуть.
Європейські фондові індекси вчора оновили багаторічні або історичні максимуми. Панєвропейський фондовий індекс STOXX Europe 600 в четвер додав 0,27%. За останні шість місяців індикатор виріс на 13,75%. Невелика корекція на фондовому ринку США лише на 0,1% посунула широкий фондовий індекс США S&P 500 вниз від історичного максимуму в 2100 пунктів.
Якихось дуже значимих новин для західних ринків немає. Важко йдуть переговори стосовно продовження фінансової підтримки Греції. Дані по економіці Єврозони виходять непоганими, особливо що стосується Німеччини. При цьому спостерігається зниження споживчих цін в регіоні, що не дуже добре з багатьох точок зору, включаючи і ціни акцій.
Технічно на українському ринку проглядається помітний рух вгору після вчорашнього зниження (можливий рух - порядку +2%). На більш широкому інтервалі, виходячи технічної картини на локальному ринку акцій, та з поведінки індексу MSCI EM, проглядається слабке зниження індексу УБ найближчими днями, якщо розглядати згладжену картину.
· сайт "КІНТО"
· тел. (044) 390-57-60